Phantom 4 هوشمندترین هلی کم شرکت Dji

Phantom 4 هوشمندترین هلی کم شرکت Dji

شرکت Dji سازنده ی برجسته ی محصولات فیلمبرداری هوایی , در روز سه شنبه Phantom 4 را معرفی کرد. Phantom 4 اولین دوربین مصرفی  کوادکوپت(هلی کم بدون سرنشین) که برای دید بالای کامپیوتری و تکنولوژی سنسوری و حسی برای اسان کردن عکس برداری و فیلمبرداری حرفه ایی هوایی برای هر کسی قابل استفاده است

فانتوم 4 با اضافه کردن تکنولوژی هوشمند داخل دستگاه که خلبانی کردن و گرفتن عکس های حرفه ایی را از طریق نمایه هایی مانند: Obstacle sensing system(سیستم حسگر موانع) , Active Track(مسیر فعال)  و Tap Fly(کنترل پرواز از راه دور) نسل های قبلی این محصول را بهبود بخشیده و ویژگی های منحصر به فردی را در اختیار استفاده کننده گان قرار میدهد.

فرانک وانگ مدیرعامل شرکت dji در مراسم معرفی این محصول گفت:

با فانتوم 4 یک عصر جدیدی را حتی در میان تازه کاران ایجاد میکنیم که میتوانند با اعتماد به نفس کامل پرواز کنند.مردم روزی را ارزو میکردند که یک دستگاهی به طور خلاقانه ایی در این مورد با  انها همکاری داشته باشد.

Obstacle sensing system فانتوم 4 دو سنسور رهبری رو بروی هم  دارد که موانع را شناسایی میکند و به طور اتوماتیک زمانی که امکان دارد پرنده به اشیا اطراف برخورد کند ریسک تصادف و برخورد را کاهس میدهد , این در خالی است که مسیر قطعی پرواز یکسان میماند.اگر سیستم تعیین کند که پرنده نمیتواند به اطراف موانع برود , حرکت ان ارام میشود تا متوقف شود وتا زمانی که کاربر دوباره هدایتش کند در هوا معلق میماند اگر کاربر به منظور کاهش  ریسک تصادف و برخورد زمانی که به طور اتوماتیک به نقطه ی  صعود کردن میرسد ,  عملکرد بازگشت به حالت اولیه را رها کند حالت اجتناب از موانع فعال میشود.

فانتوم 4 به وسیله ی Active Track معیار جدیدی را به وجود می اورد که این امکان را به کاربران میدهد که برنامه ی DJI Go  را روی دستگاه های ios  و android  به منظور  دنبال کردن  و کنترل کردن دوربینی که  روی موضوع در حالی که به راحتی با ضربه زدن روی سوژه ی مد نظر  روی گوشی  های هوشمند ابلت حرکت میکند.

این دستگاه عکس های سه بعدی را درک و دریافت میکند از دستگاه یادگیری برای نگه داری اشیا در عکس ها حتی زمانی که سوژه شکل خود را تغییر میدهد یا زمان حرکت کردن میچرخد استفاده می کند. کاربران میتوانند زمانی که در حالت  Active Mode  دست کنترل کاملی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *