معرفی دوربین HERO5 Black and HERO 5 توسط GoPro

GoPro  دست به معرفی دوربین های HERO5 Black and HERO 5 و خدمات اشتراکی GoPro Plus زده است.

GoPro  امروزه دو بروزرسانی را به به لاین آپ دوربین اکشن خود اضافه کرده است. HERO 5 Black همان مدل پرچمی جدید Goproمیباشد و تا 33 پایی دریا ضد آب عمل میکند (10 متر). حسگر 1/2.3 اینچ آن قادر به ضبط ویدیوهایی با شفافیت حداکثر 4 کیلوبایتی در 30 فریم در ثانیه یا تصاویر ثابت 12 مگاپیکسلی در فرمت JPEG یا فرمت خام است.

ویژگی های دوربین HERO5 Black و پارامترها را میتوان از طریق یک صفحه نمایش دو اینچی لمسی یا کنترل صداهای مختلف کنترل کرد. دکمه ای هم برای شروع و متوقف سازی ضبط وجود دارد. صدای استریو از طریق میکروفونهای داخلی که از کاهش صدای باد پیشرفته GoPro’

برخوردارند ضبط میشود. ثابت سازی الکترونیکی تصاویر ویدیویی ارتقا بیشتری یافته است و دوربین دارای یک ماژول GPS هم میباشد. مدل جدید با تمامی مانت های GoPro’ سازگار است و در دوم اکتبر به قیمت 399 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

HERO5 Black
HERO5 Black

مدل HERO 5 Session به همان شیوه Session  اصلی، فوق فشرده است و صفحه نمایش کوچکی دارد اما کمتر ارتقا یاقته است و اکثر ویژگی های HERO 5 Black را دارا میباشد. HERO 5 Session تا عمق 33 پایی (10 متر) ضد آب است و دارای کنترل صدا هم میباشد. میتواند ویدیوهای 4 کیلوبایتی در 30 فریم در ثانیه ضبط کند اما تصاویر ثابت آن، در قیاس با HERO 5 Black، با شفافیت 10 مگا پیکسلی نسبتا کمتری ضبط میشوند و فرمت خام حمایت

نمیشود. HERO5 Session در دوم اکتبر به قیمت 299.99 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

HERO5 Black

از هردو دوربین میتوان با خدمات اشتراک GoPro Plus جدید بهره برد. زمانی که دوربینها به شارژ زده میشوند، محتوای دوربین به سیستم ابر ارتقا می یابد، میتوان آنرا ویرایش کرد و از طریق هر نوع دستگاهی آنرا به اشتراک گذاشت. GoPro Plus همچنین این امکان را میدهد که به یک کتابخانه موسیقی برای انجام ویرایش ها دسترسی پیدا کنید، و از یک تخفیف 20 درصدی برای متعلقات ارائه شده در GoPro.com و حمایت بهینه بهره مند شوید.  خدمات در دوم اکتبر به کاربران ارائه میشوند و قیمت آن 4.99  میباشد.

هواپیمای بدون سرنشین تاشوی GoPro Karma دارای یک ثابت ساز قابل جداسازی است.

امروزه GoPro has هواپیمای بدون سرنشینی تحت نام کارما را معرفی کرده است که شرکت آنرا “راه حل داستان سرایی انتها-به-انتها” نامیده است. کووادکوپتر با دوربین های

HERO و HERO 4  سازگار است، برای حمل و نقل راحت حتی در یک کوله پشتی قابل تا کردن است و جای میگیرد. هدف GoPro’s تولید بسته بسیار فشرده ای بود که بتوان همواره با خود حمل کرد.

در داخل جعبه، گریپ کارما (گیره Karma) وجود دارد که ثابت ساز سه محوری جداشونده هواپیمای بدون سرنشین را نگه میدارد و این امکان را فراهم میسازد که بتوان دست به ثبت تصاویر روی دست یکدست و صافی زد. میتوان آنرا روی وسایل نقلیه یا سایر اشیا هم نصب کرد و حالتهای شوتینگ (عکسبرداری) و شاتر را کنترل نمود.

کنترل گر کارما دارای یک صفحه نمایش لمسی است که از آن میتوان برای تنظیم پارامتر استفاده کرد اما درطول پرواز آنچه که دوربین ضبط میکند را برای شما به نمایش هم در می آورد. GoPro  میگوید ایده اصلی طراحی کارما ، امکان استفاده خلبانان تازه کار و ناشی از این ابزار میباشد.

هواپیما دارای تیک  آف تک-دکمه ای و فرود است و خود هواپیما طوری طراحی شده است که از ورود به مناطق محدود شده خودداری میکند. وقتی باتری ضعیف باشد، اتصالات دچار مشکل باشند، یا حرکت خارج از مسیر صورت گیرد، خود هواپیما به سمت شما باز میگردد.

مسیرهای خودکاری که در درون هواپیما تعبیه شده اند، گرفتن تصاویر سلفی را برای هواپیما به کاری ساده بدل میکنند. GoPro Karma در 23 اکتبر به قیمت 799.99 دلار بدون دوربین، و 999.99  دلار در یک مجموعه با HERO5 Session به قیمت 1099.99 دلار توسط HERO5 Black روانه بازار میشود.

Save

  • amir farahani
  • شهریور ۳۱, ۱۳۹۵
  • 238 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
بستن
مقایسه