گوپرو در ماه آوریل از دوربین ویدئویی کروی خود یعنی Fusion 360 VR 5.2K رونمایی کرد. اگرچه خود دوربین هنوز برای خرید به بازار عرضه نشده است، اما شرکت با همکاری رسانه‌های بزرگ از آزمایش Fusion 360 VR برنامه‌ای تهیه کرده است. به گفته‌ی گوپرو این شرکت ها بر مبنای تجاربی که در زمینه‌ی داستان سرایی 360 درجه داشته‌اند انتخاب شده اند.

شرکت‌هایی از جمله Fox Sports، the NBA team Golden State Warriors، USA Today و Getty Images و همچنین سازمانها و افراد کمتر شناخته شده‌ای مانند AccuWeather، Digital Domain ، Legend 3D، Rapid VR، RYOT و بلاگر نویس سفر Louis Cole.

قطعا می‌توان فرض را بر این گذاشت که هدف از طراحی این برنامه‌ی آزمایشی نه تنها امتحان کردن قابلیت‌ها و عمکلرد‌های دوربین ورزشی جدید، بلکه افزایش آگاهی از این دروبین در میان عموم مردم قبل از عرضه به بازار نیز بوده است. گوپرو بدون شک امیدوار است فروش Fusion 360 بتواند، ضررهای ناشی از action camera معمولی را جبران کند.
در هر صورت، اگر هرکدام از شرکای گوپرو که در بالا ذکر شد را در رسانه های اجتماعی دیدید، آماده‌ی دیدن محتوای حرفه ای تر, 360 درجه ای در میان مطالب آنها باشید. ویدئوی رژه‌ی قهرمانی Golden State Warriors که در زیر آمده، یکی از اولین ویدئوهای است که بیرون آمده است.

 

تهیه شده توسط فروشگاه پروشات

  • amir farahani
  • تیر ۲۵, ۱۳۹۶
  • 242 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
بستن
مقایسه